.

בנו בקלות ובמהירות דפי נחיתה מרהיבים ובעלי יחס המרה גבוה! 

רב דף - מערכת דפי הנחיתה הטובה בעולם

רב דף תאפשר לכם ליצור בקלות דפים יפיפיים בעלי מראה נקי ומקצועי ולפרסם אותם ברשת האינטרנט בדומיין שלכם, בדומיין של רב דף, כלשונית בדף פייסבוק או כדף מותאם לטלפונים חכמים. 

המערכת מציעה מבחר תבניות יסוד שהוכחו כמובילות ליחס המרה גבוה. הדפים שתבנו באמצעות תבניות אלה יגייסו עבורכם לידים וייצרו מכירות באחוזי הצלחה שלא הכרתם!

והסוכריה: מערכת רב דף ניתנת ללא כל תשלום נוסף ללקוחות רב מסר. 

אלה ועוד היכולות של רב דף באמצעותן תהפוך את הדפים שלך למכונות שכנוע שלא ניתן לעמוד בהן:

בניה קלה ומהירה של דפי נחיתה מרהיבים ובעלי יחס המרה גבוה

כלי עריכה מתקדמים הפועלים בשיטת "מה שאתה רואה זה מה שתקבל"

תבניות בסיס לדפי נחיתה בעלות עיצוב נקי ומקצועי  שמבטיחות מסלול סריקת עין חלק מהכותרת הראשית ועד לכפתור הפעולה. 

אפשרות פרסום דפים בדומיין של רב דף ובדומיין שלכם כולל פלג-אין מיוחד לבעלי אתר הבנוי על תשתית wordress

תבניות מיוחדות שמאפשרות להוסיף בקליק לשונית לדף הפייסבוק!

אפשרות ליצור דפים מותאמים לטלפון חכם כולל click to call המערכת תזהה תנועה שמגיעה מטלפון חכם ותעביר את הגולש  לגרסה המתאימה!

חיבור מלא למערכת רב מסר. בחרו רשימה, פרסמו את הדף ברשת חברו אותו לקמפיין פרסומי והלידים נקלטים מיידית ברשימה שבחרתם ברב מסר!

ללא כל תשלום ללקוחות רב מסר!

צפו ברוני הורוביץ מנכ"ל רב מסר מציג את רב דף בפני קהל נלהב של 400 אנשים

רב דף - מהפכה בחשיבה השיווקית

הקלות והמהירות שבה אתם יכולים ליצור דפים תאפשר לכם ליצור דף לכל אירוע שיווקי שאתם מקיימים. השקתם שירות או מוצר חדש - בנו דף. אתם מקיימים סדנה או וובינר בחינם או בתשלום - בנו דף. יש לכם משהו מעניין לספר לקהל היעד שלכם - בנו דף. יצרתם שיתוף פעולה חדש - בנו דף.

הלקוחות שלנו מספרים שהקלות ביצירת דפים גרמה למהפיכה בחשיבה השיווקית שלהם - כל כך קל וכיף לבנות דפים שהשאלה הופכת להיות - איזה דף כדאי לבנות היום. ריבוי הדפים גורם לקהל היעד לתפוש אותם כבעלי עסק יצירתיים ותוססים כאלה שאפשר לסמוך עליהם וכדאי לעשות איתם עסקים! 

הנה מקבץ קטן מתוך עשרות התגובות שקיבלנו:

"הצצתי ונדהמתי"

הצצתי ונדהמתי. מערכת דפי הנחיתה החדשה שלכם היא אחת היפות שפגשתי (ואני פוגשת לא מעט)! ניכרת בה החשיבה על משתמש הקצה, על קלות השימוש, על האינטואיטיביות. מיד כשראיתי אותה אמרתי: זה רק הראש של רוני יכול לייצר...כי האיש הזה מבין אנשים ומבין שיווק.

"נדהמתי לגלות מערכת שמגיעה לרמות של שלמות"

מערכת מדהימה וחוויית משתמש שלא זכור לי איפה ומתי נתקלתי בכזו לאחרונה.  הסתכלתי על המערכת מנקודת המבט של מי שדפי נחיתה הם לחם חוקו, ומנקודת המבט של מי שבמשך שנים עסק בתחום פיתוח תוכן וממשקי משתמש באינטרנט. באמת נדהמתי לגלות מערכת שמגיעה לרמות של שלמות מבחינת היכולות, קלות ההפעלה, המראה הסופר-מקצועי והגמישות האדירה שהיא מאפשרת. 

"ממליץ בחום לכל מי שרוצה לקדם את המיזם שלו באינטרנט"

המערכת הזו פשוט יוצאת דופן. אחרי שניסיתי אותה ממש נדהמתי מהקלות והפשטות בהם אפשר להפוך מסמך וורד לדף נחיתה לאינטרנט (וגם לסלולר!). ראיתי גם לקוחות שלי שאין להם הבנה בטכנלוגיה מרימים דפי אינטרנט בדקות ספורות. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה לקדם את המיזם שלו באינטרנט להירשם כמנוי לרב מסר ולהתנסות במערכת הזו.

הנה תשובות למספר שאלות נפוצות שאנחנו מקבלים

לא מצאתםתשובה כאן? פנו לצוות התמיכה שלנו 

האם יש צורך בידע טכני או ב HTML כדי ליצור ולפרסם דפי נחיתה?

אין צורך בידע טכני מכל סוג! כל שנדרש הוא יכולת כתיבה, תמונוות מתאימות וכמובן הצעה שיווקית מנצחת. אם יש לכם את כל אלה תוכלו לבנות דף מוכר ולגייס אליו תנועה בתוך דקות! 

האם אני צריך להיות לקוח של רב מסר כדי להפעיל את רב דף?

התשובה היא כן! רק לקוחות רב מסר זוכים להפעיל את מערכת דפי הנחיתה הטובה בעולם! אבל - מחיר החבילה הבסיסית של רב מסר הוא 95 שקלים בלבד כך שכדאי לכם לפתוח חשבון ברב מסר גם אם בכוונתכם להשתמש ברב דף בלבד!

האם הפעלת רב דף כרוכה בעלות נוספת על זו של רב מסר?

לא! אין כל עלות נוספת. לקוחות רב מסר יכולים לבנות מספר בלתי מוגבל של דפים באמצעות המערכת. לקוחות רב מסר חוסכים מאות שקלים בחודש ואף יותר על מערכת דפי הנחיתה! 

האם אני יכול לפרסם את הדפים באינטרנט תחת הדומיין שלי?

בודאי! אנחנו ברב מסר מבינים היטב את עולם השיווק באינטרנט ואת החשיבות של שמירת דפים תחת הדומייו שלכם ל SEO, לפרסום ולמיתוג! לכן רב דף מאפשרת מגוון שיטות, מהן תוכלו לבחור את הנוחה לכם ביותר, לפרסום האתר תחת הדומיין שלכם.  

האתר שלי בנוי על מערכת Wordpress האם אתם מציעים Plugin לרב דף? 

בודאי! Worpress הפכה להיות מערכת ניהול התוכן הפופולארית בעולם ולכן אנחנו מציעים plugin שיאפשר לכם לפרסם את הדפים שלכם בדומיין ה Wordpress שלכם בלחיצת כפתור! 

האם אפשר ליצור לשונית פייסבוק

בודאי! המערכת מציעה תבניות מיוחדות לפייסבוק אותן ניתן לפרסם כלשונית בדף הפייסבוק שלכם בלחיצת כפתור בודדת! אפליקציה מיוחדת שפיתחנו תגלה באופן אוטומטי את כל הדפים שאתם מנהלים כל מה שנשאר לכם הוא לבחור דף, ללחוץ"פרסם" ולשונית חדשה תופיע בדף הפייסבוק שלכם!

האם לשונית הפייסבוק יכולה להכיל טופס הרשמה? 

כמובן! סוף סוף תוכלו לגייס לידים ישירות מדף הפייסבוק שלכם! 

רוצים להתנסות ברב דף עוד היום? פתחו חשבון התנסות ברב מסר והדף הראשון שלכם יכול להיות באוויר בתוך דקות מעכשיו!

שם
שם משפחה
דואר אלקטרוני *

צפו בלקוחות רב מסר מספרים על רב דף: 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.